رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی

Tags: , ,
رنگ مشکی در دکوراسیون

اینستاگرام گروه معماری پایدار

اینستاگرام مجله معماری پایدار

رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی

رنگ مشکی در دکوراسیون ، یکی از خلاقیت های  رنگ در معماری استفاده از رنگ مشکی در حرکت جسورانه و زیرکانه ای می باشد. درک درست فضا در انتخاب این رنگ برای آن بسیار مهم می باشد چراکه همانطور که این رنگ باعث یک دکوراسیون برجسته در کار شده استفاده غلط از آن موجب یک فاجعه در طراحی می گردد. در این مطلب سعی در آموزش استفاده از این رنگ در فضاهای مختلف خانه به شما عزیزان داریم.

رنگ مشکی در دکوراسیون

استفاده از دیوار های سیاه و سفید

استفاده از دیوار های سیاه و سفید مات با کنتراست بالا و همچنین عکس های سیاه و سفید بر روی آن به همراه یک مبلمان خاکستری یک فضای سنگین و زیبا را برای ما ایجاد می نماید همچنین استفاده از کوسن های رنگی زیبایی خاصی را به این سبک از فضا ها ایجاد می نماید.

رنگ مشکی در دکوراسیون

دیوار آجری مشکی

در ادامه بررسی رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی به دیوار آجری مشکی می پردازیم. استفاده از دیوار آجری مشکی که نشانه ای از یک سبک روستیک و مدرنبه همراه نقاشی دیواری سفید باعث کانتراست فوق العاده و یک طرح بسیار زیبا در طرح ما می گردد البته این سبک بیشتر در طراحی محیط های عمومی توصیه می گردد. همچنین استفاده از آیتم های سبز و زنده و همچنین مبلمان روشن در این سبک از طراحی روح خاصی به طرح ما میبخشد.

رنگ مشکی در دکوراسیون

بک گراند مشکی زیبا و با وقار

استفاده از یک بک گراند مشکی در دکوراسیون داخلی به همراه بافت ابریشمی آن در کنار دیوار بتنی و لوستر هایی با کابل و بنده مسی رنگ هارمونی بسیاار جالب ایجاد کرده هرچند که در این طرح نباید پله و کف چوبی به همراه کابل های معلق مشکی و فرش زیگ زاگ را نیز فراموش کرد.

رنگ مشکی در دکوراسیون

ترکیب رنگ مشکی بتن و رنگ های زرد و فیروزه ای با رنگ مشکی در دکوراسیون

در صورتی که تصمیم به استفاده از رنگ مشکی در طرح خود دارید استفاده از رنگ مشکی در کنار دیوار بتنیبه همراه مبلمان و آیتم های دکوری با رنگ های زرد و فیروزه ای را به شما پیشنهاد می نماییم. همانطور که در عکس مشاهده می فرمایید کنتراست جالب بین رنگ های سرد و گرم  به همراه کف چوبی توازن خاصی را در این طرح ایجاد کرده است.

رنگ مشکی در دکوراسیون

هنری کردن فضا با استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی

در این اتاق نشیمن به نوعی تمام آیتم هایی که تا الان به آنها اشاه کردیم گنجانده شده است. دیوار مشکی قفسه های دیواری با کانتراست عالی مبلمان و فرش طوسی به همراه عناصر چوبی با تضاد مناسب و همچنین پرده مشکی که ابهت دو چندانی به این اثر هنری بخشیده است. شاید کم کردن هر یک از این آیتم ها همچون تابلو سیاه و سفید به مقدار زیادی از زیبایی آن خواهد کاست.

رنگ مشکی در دکوراسیون

مخفی کردن تلویزیون در دیوار مشکی

یکی دیگر از کارایی های رنگ مشکی در دکوراسیون اگر تلویزیون داخل کمد مخصوص نصب نشود یا توسط آثار هنری محاصره نشده باشد، بیش از حد به چشم می آید. صفحه تلویزیون، کل دیوار یا حتی کل اتاق را محو می کند. اما اگر دیوار پشت آن مشکی باشد، صفحه مشکی تلویزیون هم محو می شود. نتیجه چنین راه حلی، یک دیوار تزئینی آبنوس با سیلوئت های تیره است که در یکدیگر ذوب می شوند. مثل نمونه ای که در زیر می بینید، تلویزیون و دیوار مشکی خود را باهم هماهنگ کنید تا سیستم صوتی و تصویری کمتر به چشم بیاید.

در پایان شایان ذکر است که پس از بررسی رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی ،آتلیه طراحی گروه معماری پایدار آماده همراهی شما بصورت تخصصی برای تحلیل فضا و انتخاب دکوراسیون داخلی منزل شما عزیزان می باشد لذا در صورت نیاز از مشاوره رایگان ما در این خصوص بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخته پنیر

تخته سرو

/
تخته سروتخته های Paydar Home قابل استفاده به عنوان تخته سرو در مهمانی و یا دور همی شما عزیزان بصورت تمام چوب و یا ترکیب چوب و رزین می باشد.
معماری ژاپن
نقش فرش در طراحی داخلی

فرش چگونه طراحی داخلی را دگرگون می کند.

/
نقش فرش در طراحی داخلی همه ما علاقه مندیم تا بر زیبایی فضاهای داخلی خود بیفزاییم، در صورتی که اجازه استفاده از یک آیتم را در این خصوص داشته باشیم می توان گفت که انتخاب فرش جزو بهترین ها می باشد. در این مطلب سعی در بررسی نقش فرش در طراحی داخلی و تاثیر آن بر این فضا خواهیم داشت.
معماری چین

معماری چین

/
معماری چین دارای گستردگی و تنـوع فراوان است، هر چند آثار معماری آنـــان گاه به علت استفاده از مصالح کم دوام از بین رفته‌اند، ولیکن آنچـــه از این آثار باقی‌مانده، گویای این حقیقت است که آثار چین در حد معماریهای مصر و بین النهـــرین و ایران باستان است.
تفاوت تراس و بالکن
شیوه رازی
سبک کلاسیک

سبک کلاسیک

/
معماری بین النهرین
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

/
گروه معماری پایدار آماده ارائه بهترین طرح ها و همچنین نظارت و مشاوره در خصوص خرید و مبلمان منزل شما عزیزان می باشد. لذا در صورت نیاز به مشاوره رایگان ما در این خصوص با ما تماس بگیرید.
طراحی داخلی

معماری داخلی

/
معماری داخلی ، به بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمان ها به منظور انجام فعالیت های روزانه (زندگی – کار ) می پردازد.معماری داخلی " آفرینش فضا " است. این رشته از سویی همانند معماری یا ساختمان و اجزای آن سروکار داردو از سویی دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تاکید می ورزد.
معماری هند

معماری هند

/
روف گاردن

طراحی روف گاردن

/
طراحی روف گاردن ، تیم تخصصی آتلیه معماری پایدار آماده ارائه طرح اختصاصی و علمی در خصوص طراحی و انتخاب نوع گیاه برای پروژه شما می باشد همچنین این مجموعه آمادگی طراحی نما و انجام مراحل تاییدیه نما که طراحی روف گاردن هم یکی از آیتم های مورد طراحی است لذا در صورت نیاز به مشاوره رایگان ما با ما تماس بگیرید.
معماری مصر

معماری مصر

/
فایل Revit به داخل 3ds Max
آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن

/
آشپزخانه مدرن ،آتلیه معماری پایدار آماده طراحی آشپزخانه شما به سبک مدرن می باشد لذا پس از مطالعه این مطلب از مشاوره رایگان ما در خصوص طراحی و بازدید مجازی از پروژه خود بهره مند گردید.
دکوراسیون اتاق خواب کوچک

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

/
دکوراسیون اتاق خواب کوچک ،امروزه افزایش جمعیت و بالا رفتن تقاضا باعث افزایش قیمت مسکن و در نتیجه ارائه آپارتمان ها در متراژ کوچک گشته است. از این رو اولین مکانی که با توجه به اولویت قربانی این تغییر متراژ گشته اتاق خواب ها هستند. در این مطلب ما سعی در معرفی راهکار هایی ...
اقلیم گرم و مرطوب

اقلیم گرم و مرطوب

/
اقلیم گرم و مرطوب یکی دیگر از اقلیم های ایران است. سواحل جنوبی ایران که بوسیله رشته کوه‌های زاگرس از فلات مرکزی جدا شده‌اند، اقلیم گرم و مرطوب کشور را تشکیل می‌دهند. این ناحیه شامل نوار باریک ساحل شمالی خلیج فارس و دریای عمان از اروند رود در جنوب غربی استان خوزستان تا خلیج گواتر در جنوب شرقی استان ...
آشپزخانه آبی

آشپزخانه های آبی

/
اقلیم گرم و خشک

اقلیم گرم و خشک

/
شیوه اصفهانی

شیوه اصفهانی

/
دکوراسیون اتاق خواب
معماری اسلامی

معماری اسلامی

/
یکی از سبک های معماری در جهان می باشد  در جهان اسلام به نسبت آب و هوا، فرهنگ و علاقه به سبکهای هندسی و آرابسک، ایده های هنرمندان و معماران هر منطقه با یکدیگر تفاوت دارد؛ اما در میان عمارتهایی که دارای معماری اسلامی هستند مسجد حائز اهمیت بسیاری است؛ چرا که در سراسر جهان اسلام مسجد مرکز زندگی دینی و مکان سجده و تسلیم است.
سازه های غشایی
شیوه آذریپ

شیوه آذری

/
رنگ مشکی در دکوراسیون
اقلیم سرد

اقلیم سرد

/
مقررات ملی ساختمان
انواع شومینه

انواع شومینه

/
شیوه خراسانی
شلف در دکوراسیون
سبک روستیک

سبک روستیک

/
بررسی انواع کابینت
بازسازی داخلی منزل

بازسازی داخلی منزل

/
بازسازی داخلی منزل ، گروه معماری پایدار آماده ارائه بهترین طرح و انجام بازسازی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برای منزل شما می باشد لذا برای استفاده از مشاوره رایگان ما در این خصوص با ما تماس بگیرید.
اقلیم معتدل و مرطوب
انواع پرده در دکوراسیون داخلی
بررسی انواع نماهای ساختمانی
معماری پارتی
معماری پارسی
مبلمان-کلاسیک
اقلیم در معماری
منحنی در دکوراسیون داخلی2
فضای سبز

فضای سبز

/
فضای سبز ،استفاده از فلاور باكس ها و گلدان هاي سبز هرچند كوچك اين توانايي را دارد كه تراس ها و بالكن هاي خاكستري و كوچك امروزي را تبديل به فضايي ارامش بخش و پر اكسيژن كند حتي براي مكثي كوتاه و يا صرف يك چاي ...
معماری-ایلامی-1
نیمکت کنار پنجره
پرینت سه بعدی
سبک های معماری
رنگ در معماری3
ترموود

ترموود

/
نقشه ویلا

ویلا

/

اشتراک در

آخرین اخبار و اطلاعات معماری را با مجله معماری پایدار دنبال کنید.

خانه | درباره ما | پروژه ها | خدمات | مجله معماری | فروشگاه | تماس با ما

© کپی رایت –  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای گروه معماری پایدار محفوظ میباشد .

Call Now Buttonمشاوره رایگان
WhatsApp WhatsApp us