دکوراسیون منزل

Tags: , ,
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل ، هر یک از ما نیاز داریم تا حداقل یکبار در طول زندگی خانه خود را دکوراسیون کنیم و چه بهتر که این کار را به یک طراح داخلی با تجربه بسپاریم.

آنچه برای دکوراسیون هرچه بهتر فضای مورد نظز شما مورد نیاز است شناخت کافی و درست از روحیات و علایق شما می باشد که لازمه پیشنهاد یک طرح خوب و ماندگار برای محل زندگی شما می گردد.

گروه معماری پایدار آماده ارائه بهترین طرح ها و همچنین نظارت و مشاوره در خصوص خرید و مبلمان منزل شما عزیزان می باشد. لذا در صورت نیاز به مشاوره رایگان ما در این خصوص با ما تماس بگیرید.

دکوراسیون منزل

اما چرا دکوراسیون ماندگار ؟!

به این دلیل که افراط در هر نوع دکوراسیون منزل باعث دلزدگی سریع شما گشته و نیاز به تغییر مجدد را در شما بوجود می آورد.

به طور مثال شما عاشق رنگ قرمز می باشید کدام بعتر است یک تابلو با طیف رنگی قرمز و متفاوت برای فضای مورد نظر شما یا یک دیوار به رنگ قرمز که هرچند در اولین نگاه هیجان انگیز به نظر می رسد اما در کوتاه ترین زمان باعث آشفتگی ذهنی شما می گردد هرچند که این مورد نیز بصورت صد در صد و در مورد همه قطعی نمی باشد اما بصورت کلی قابل قبول است لذا اینجا نقش طراح برای تصمیم گیری برای هریک از این آیتم ها بسیار لازم به نظر می رسد.

هدف از دکوراسیون

ایجاد هارمونی برای فضا می باشد به عبارتی آخرین راه برای اصلاح فضا های مرده و خالی می باشد.

چرا که دست طراح در  بازسازی کاملا باز بوده و میتواند با جابجایی فضا ها به طرح مورد نظر برسد به عبارت دیگر دکوراسیون منزل هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها ، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه است و دارای سبک و سیاق و اصولی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای هر دوره ، دستخوش تغییر می‌شوند .

دکوراسیون منزل

پیشرفت با دکوراسیون

کنار گذاشتن عادتهای قدیمی در دکوراسیون منزل مطمئنا کار آسانی نیست، چون اغلب مردم عادت دارند که از مبلمان ، پرده ها، لوازم تزئینی و تمامی وسایل خانه خود به شیوه قدیمی استفاده کنند و بطور معمول دل کندن از وسایل قدیمی و عادت به سبک های جدید و نوآوری های به روز برای بسیاری از مردم سخت است. اما با توجه به پیشرفت های حاصل شده در زمینه دکوراسیون داخلی شما می توانید خانه خود را متفاوت تر از همیشه بچینید و با صرف هزینه و زمان اندک بهترین دکوراسیون منزل را برای خود و اهالی ساکن در خانه به ارمغان بیاورید.

دکوراسیون منزل

استفاده از روش نوین در دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل به مجموع طراحی ها و اجرای عملیات دکور در داخل یک واحد، منزل ، اداره ، دفترکار، بیمارستان ، دانشگاه و … و هر چیزی که یک بنا محسوب شود گفته می شود.طراحی دکوراسیون داخلی منزل در گذشته های دور بصورت دستی بوده ولی امروزه نرم افزارهای بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد.نرم افزارهایی نظیر اتوکد، تریدی مکس امروزه کار را برای طراحان دکور داخلی بسیار ساده کرده اند.نرم افزارهای دکوراسیون داخلی هر روز در حال آپ دیت شدن هستند.افراد قبل از شروع اجرای عملیات دکوراسیون منزل می توانند طرح واره های آن را بصورت کاملاً طبیعی مشاهده کننده که به این عمل رندرینگ می گویند یعنی سه بعدی کردن یک تصویر در داخل نرم افزار.بعد از مشاهده طرح دکوراسیون داخلی منزل شما می توانید متریال مورد استفاده را تعیین قیمت کرده و با تیم های اجرای قوی شروع به کار نمایید.

دکوراسیون منزل

و در پایان باید بگوییم که بر خلاف باور غلط بسیاری از مردم هزینه خیلی زیاد تضمینی برای بدست آوردن یک دکوراسیون منزل مناسب برای منزل شما نخواهد بود.تخصص و خلاقیت یک طراح در کنار صلیقه شخصی شما راه بسیار مطمئن تری برای رسیدن به هارمونی و آرامش در دکور کردن داخلی منزل شما است پس مشورت با یک طراح مطمئن را در اولویت تغییر دکوراسیون منزل خود قرار دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید. در این راه میتوانید از مشاوره رایگان گروه معماری پایدار جهت طرح و بازدید مجازی از پروژه خود بهره مند گردید.

The last comment and 1 other comment(s) need to be approved.
1 پاسخ
 1. Freya Mickens گفته:

  Hey there,
  Do you want to reach new customers?

  We are personally welcoming you to sign up with one of the leading influencer and affiliate networks online.
  This network sources influencers and affiliates in your niche who will promote your products/services on their sites and social media channels.
  Benefits of our program include: brand exposure for your business, increased reputation, and potentially more clients.

  It’s the most safe, easiest and most effective method to increase your sales!

  What do you think?

  Link: http://bit.ly/socialinfluencernetwork

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخته پنیر

تخته سرو

/
تخته سروتخته های Paydar Home قابل استفاده به عنوان تخته سرو در مهمانی و یا دور همی شما عزیزان بصورت تمام چوب و یا ترکیب چوب و رزین می باشد.
معماری ژاپن
نقش فرش در طراحی داخلی

فرش چگونه طراحی داخلی را دگرگون می کند.

/
نقش فرش در طراحی داخلی همه ما علاقه مندیم تا بر زیبایی فضاهای داخلی خود بیفزاییم، در صورتی که اجازه استفاده از یک آیتم را در این خصوص داشته باشیم می توان گفت که انتخاب فرش جزو بهترین ها می باشد. در این مطلب سعی در بررسی نقش فرش در طراحی داخلی و تاثیر آن بر این فضا خواهیم داشت.
معماری چین

معماری چین

/
معماری چین دارای گستردگی و تنـوع فراوان است، هر چند آثار معماری آنـــان گاه به علت استفاده از مصالح کم دوام از بین رفته‌اند، ولیکن آنچـــه از این آثار باقی‌مانده، گویای این حقیقت است که آثار چین در حد معماریهای مصر و بین النهـــرین و ایران باستان است.
تفاوت تراس و بالکن
شیوه رازی
سبک کلاسیک

سبک کلاسیک

/
معماری بین النهرین
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

/
گروه معماری پایدار آماده ارائه بهترین طرح ها و همچنین نظارت و مشاوره در خصوص خرید و مبلمان منزل شما عزیزان می باشد. لذا در صورت نیاز به مشاوره رایگان ما در این خصوص با ما تماس بگیرید.
طراحی داخلی

معماری داخلی

/
معماری داخلی ، به بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمان ها به منظور انجام فعالیت های روزانه (زندگی – کار ) می پردازد.معماری داخلی " آفرینش فضا " است. این رشته از سویی همانند معماری یا ساختمان و اجزای آن سروکار داردو از سویی دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تاکید می ورزد.
معماری هند

معماری هند

/
روف گاردن

طراحی روف گاردن

/
طراحی روف گاردن ، تیم تخصصی آتلیه معماری پایدار آماده ارائه طرح اختصاصی و علمی در خصوص طراحی و انتخاب نوع گیاه برای پروژه شما می باشد همچنین این مجموعه آمادگی طراحی نما و انجام مراحل تاییدیه نما که طراحی روف گاردن هم یکی از آیتم های مورد طراحی است لذا در صورت نیاز به مشاوره رایگان ما با ما تماس بگیرید.
معماری مصر

معماری مصر

/
فایل Revit به داخل 3ds Max
آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن

/
آشپزخانه مدرن ،آتلیه معماری پایدار آماده طراحی آشپزخانه شما به سبک مدرن می باشد لذا پس از مطالعه این مطلب از مشاوره رایگان ما در خصوص طراحی و بازدید مجازی از پروژه خود بهره مند گردید.
دکوراسیون اتاق خواب کوچک

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

/
دکوراسیون اتاق خواب کوچک ،امروزه افزایش جمعیت و بالا رفتن تقاضا باعث افزایش قیمت مسکن و در نتیجه ارائه آپارتمان ها در متراژ کوچک گشته است. از این رو اولین مکانی که با توجه به اولویت قربانی این تغییر متراژ گشته اتاق خواب ها هستند. در این مطلب ما سعی در معرفی راهکار هایی ...
اقلیم گرم و مرطوب

اقلیم گرم و مرطوب

/
اقلیم گرم و مرطوب یکی دیگر از اقلیم های ایران است. سواحل جنوبی ایران که بوسیله رشته کوه‌های زاگرس از فلات مرکزی جدا شده‌اند، اقلیم گرم و مرطوب کشور را تشکیل می‌دهند. این ناحیه شامل نوار باریک ساحل شمالی خلیج فارس و دریای عمان از اروند رود در جنوب غربی استان خوزستان تا خلیج گواتر در جنوب شرقی استان ...
آشپزخانه آبی

آشپزخانه های آبی

/
اقلیم گرم و خشک

اقلیم گرم و خشک

/
شیوه اصفهانی

شیوه اصفهانی

/
دکوراسیون اتاق خواب
معماری اسلامی

معماری اسلامی

/
یکی از سبک های معماری در جهان می باشد  در جهان اسلام به نسبت آب و هوا، فرهنگ و علاقه به سبکهای هندسی و آرابسک، ایده های هنرمندان و معماران هر منطقه با یکدیگر تفاوت دارد؛ اما در میان عمارتهایی که دارای معماری اسلامی هستند مسجد حائز اهمیت بسیاری است؛ چرا که در سراسر جهان اسلام مسجد مرکز زندگی دینی و مکان سجده و تسلیم است.
سازه های غشایی
شیوه آذریپ

شیوه آذری

/
رنگ مشکی در دکوراسیون
اقلیم سرد

اقلیم سرد

/
مقررات ملی ساختمان
انواع شومینه

انواع شومینه

/
شیوه خراسانی
شلف در دکوراسیون
سبک روستیک

سبک روستیک

/
بررسی انواع کابینت
بازسازی داخلی منزل

بازسازی داخلی منزل

/
بازسازی داخلی منزل ، گروه معماری پایدار آماده ارائه بهترین طرح و انجام بازسازی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برای منزل شما می باشد لذا برای استفاده از مشاوره رایگان ما در این خصوص با ما تماس بگیرید.
اقلیم معتدل و مرطوب
انواع پرده در دکوراسیون داخلی
بررسی انواع نماهای ساختمانی
معماری پارتی
معماری پارسی
مبلمان-کلاسیک
اقلیم در معماری
منحنی در دکوراسیون داخلی2
فضای سبز

فضای سبز

/
فضای سبز ،استفاده از فلاور باكس ها و گلدان هاي سبز هرچند كوچك اين توانايي را دارد كه تراس ها و بالكن هاي خاكستري و كوچك امروزي را تبديل به فضايي ارامش بخش و پر اكسيژن كند حتي براي مكثي كوتاه و يا صرف يك چاي ...
معماری-ایلامی-1
نیمکت کنار پنجره
پرینت سه بعدی
سبک های معماری
رنگ در معماری3
ترموود

ترموود

/
نقشه ویلا

ویلا

/

اشتراک در

آخرین اخبار و اطلاعات معماری را با مجله معماری پایدار دنبال کنید.

خانه | درباره ما | پروژه ها | خدمات | مجله معماری | فروشگاه | تماس با ما

© کپی رایت –  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای گروه معماری پایدار محفوظ میباشد .

Call Now Buttonمشاوره رایگان
WhatsApp WhatsApp us